Profielen in de gevel

Profielen in de gevel

Veel architecten gebruiken profielen om gevelvlakken te creëren in plaats van één groot gevelvlak. Deze profielen kunnen worden gemaakt van zetwerk in dezelfde kleur als de gevel, of een afwijkende kleur. Ook geëxtrudeerde aluminium profielen, zoals getekend in detail, zijn mogelijk.




Meer producten


DaklichtenDakplatenFelsdakenGevelplatenLichtdoorlatende platenProfielen in de gevelSandwichpanelenStaalplaatbetonvloeren

Terug naar Meerman Konstruktie

Meerman Konstruktie B.V.

In 1975 is de zelfstandige werkmaatschappij Meerman Konstruktie BV opgericht. De activiteiten strekken zich uit tot alles wat met dak-, vloer- en gevelbeplating te maken heeft: levering, constructie en renovatie, voornamelijk in de Utiliteitsbouw. Meerman Konstruktie werkt in het algemeen als onderaannemer voor bouwbedrijven, architecten en andere opdrachtgevers. De werken worden door Meerman Konstruktie geheel zelfstandig aangenomen en uitgevoerd. Voorbereiding, het maken van de werktekeningen en tenslotte de montage, alles gebeurt in eigen beheer. Meerman Konstruktie heeft in de loop der jaren haar naam op het gebied van dak-, vloer- en gevelbeplating gevestigd door het leveren van goede kwaliteit in combinatie met gunstige prijzen. Bovendien wordt het stipt nakomen van de met Meerman Konstruktie gemaakte afspraken op het gebied van specificaties en oplevering, in de markt zeer gewaardeerd.


Neem contact met ons op Contact

Hoekerstraat 10
Postbus 191
3130 AD Vlaardingen
T. 010 - 435 06 11
F. 010 - 460 40 75
E.
R. Google Maps