Meerman

Eerste van tien hybride Kubota's geleverd aan Boels rental!

Meerman Vlaardingen bv


Eerste van tien hybride Kubota's geleverd aan Boels rental!

Meerman Vlaardingen heeft onlangs de eerste van de tien bestelde hybride Kubota’s van het type U10-3 geleverd aan Boels rental in Sittard. Deze in Boels bedrijfskleuren gespoten machine is door de werkplaats van Meerman volledig omgebouwd tot hybride machine. Deze machine is zowel elektrisch als gewoon met de dieselmotor te gebruiken. Voor de elektrische modus wordt gebruik gemaakt van een aparte hydro-unit die op krachtstroom werkt en simpel aan- of af te sluiten is van de machine. De zeer krachtige Kubota U10-3 behoudt ook zijn volledige kracht als hij elektrisch aangedreven wordt. De U10-3 is voorzien van sloop/sorteerfunctie omdat de Kubota veelal zal worden ingezet bij inpandige sloopwerkzaamheden.

Deze tien hybride machines zijn een aanvulling voor de verhuurvloot van Boels rental.

Eerder ontwierp Meerman al een volledige elektrische U10-3. Deze machine staat in de verhuurvloot van Meerman’s eigen verhuurtak Meerrent BV.




Meer nieuws


Kubota’s voor Geerdink!Al Ruim 30 jaar Kubota!Drie Kubota’s voor H.H. Van Egmond B.V.Wederom 3x KX019-4 voor Duijts-infra 4 Stuks minigraver voor de firma Basten in HorssenNieuwe Kubota KX057-4 voor Boudewijn BestratingenMaris kraanverhuur kiest bewust voor KubotaVan der Velde blij met nieuwe Kubota KX71-3Zeven Kubota's voor Van den Berg ZwammerdamAlbreco blij met Kubota!Viermaal Kubota voor Haboldt Den HelderMelse Maljaars investeert wederom in Kubota graafmachinesQuattro Kubota's voor Kino's Kraanverhuur!Eerste van tien hybride Kubota's geleverd aan Boels rental!Meerman Vlaardingen BV present op Demo-dagen Papendal!Ook GvG Infra kiest voor de nieuwe 4-serie van KubotaDealer Boersen levert eerste KX019-4 in Noord-HollandEindelijk Kubota's voor van Schijndel Connections BV!Bergmann Dumper voor Bresser Civiel en IndustrieWeer Kubota’s voor BresserChique 3,5 tons Kubota voor Baas ArnemuidenDerde Kubota voor Loonbedrijf AntonidesKubota rupsdumper voor de Voogd-Grijpskerke B.V.Manders breidt vloot uit met 2 Kubota’sHeijmans Materieel Beheer investeert in Kubota’sKok-Oosthuizen blij met U48-44x Kubota KX91-3a2 voor BloemenkampLeenaerts Verhuur kiest de sterke 4 tonner van Kubota.Ook Stratenmakersbedrijf Gebr. Vos stapt over op KubotaElektrisch 1-tonnertje van KubotaVan Daalen GWW jubileert en investeert3 maal U48-4 voor Kuipers Funderingstechnieken BV12 Kubota's voor Sijperda VerhuurMeerman op de TKDNieuwe binnendraaiers van KubotaKubota pakt uit op de BaumaKubota voor Albrandswaard bvBoonstoppel vervangt twee Kubota'sKorevaart kiest met Kubota voor zekerheidKubota KX057-4 voor Hofstede PoeldijkEen Kubota KX057-4 voor Bert VerduynVan Vulpen Gorinchem kiest opnieuw Kubota37" plasma TV voor machinist GM DamsteegtRoessen kiest voor KubotaKubota voor Smink Groep AmersfoortVier Kubota’s voor Volker Stevin Materieel.

Terug naar het overzicht

Nieuws

Hiernaast vindt u het overzicht van al onze nieuwsitems per bedrijf. Klik op een van de nieuwsitems voor meer informatie.

Contact

Hoekerstraat 10
Postbus 191
3130 AD Vlaardingen
T. +31 (0)10 - 435 06 11
F. +31 (0)10 - 435 50 26
E.
R. Google Maps